corvi01 Creative Commons License 2024.05.10 0 1 52092

Örülök, hogy megvagy.

 

No ilyen is ritkán hangzik ma már el! :)  

 

faszbuk: 

 

Szóval, nem is tudom mivel kezdjem..? Valójában szinte családi nyomásra, vagy kényszrüségből léptem bele, hisz manapság már közvetlen távolabbi, de közelebbi rokonaimtól is ott tudtam első kézből informálódni.. :-/ Nem pont ez, de olykor van érzékelhető haszna, vagy inkább némi előnye, de az biztos és már tapasztaltam, hogy ez a FB, nem éppen az egzakt tudományok leányoldala, de még csak nem is az építő, vagy előremutató vonulat! :( Ott minden lehet az ember, csak okos nem! Vannak akik full 24 h-ban ráérnek arra, hogy máshonnan behozott f@szságokkal tolják az észt, a másik réteg meg karrierépítésre, alapítvány támogatásokra, vagy ingyen reklámokra használja. No és a vicceskedő, meg "fantasztikus/elképesztő/ledöbbentő..stb. oldalakat ugyancsak a reklámcégek tartják életben! :( Valójában szánalom  az egész! A kekeckedésüket teljesen jól látod, tőlünk minden információt megpróbálnak kicsalni, de mikor észlelünk valami konkrét hibát, trollkodást, vagy kamu oldalt, nem hogy semmit nem csinálnak, de még válaszra sem méltatnak! :( Kétszer ki akartam már pattanni onnan, de lebeszéltek...

Előzmény: Nobody1 (52090)