Babetta anyo Creative Commons License 2024.05.10 0 0 113630

Erre mondjuk kar egy musort felhuzni 😂

bar, Bedevel barmilyen musort kar, nalanal kevesbe erdekes, de legslabb iszonyatosan tudalekos es irritalo teves szemilyeseg meg nalunk is keves van. (Mondjuk, azt az elonyere irom, h legalabb marad a fakanalnal es csak foz)

De ahogy villanasokbol lattam, sztem nem is sok kozuk van az musorban megfozott kajaknak a teleregenyben elkeszitett vagy akar csak emlegetett kajakhoz (tehat nem olyan, mint a Jóbarátok/Downton Abbey/Maffiozok szakacskonyv). Ha jol vettem le, tenyleg csak annyi a "koncepcio", hogy egykori szereploket hiv be (mert ki ne lenne rajuk kivancsi) es nekik foz. De hogy miert azt, amit, nem tudom. Ha valaki bator, nezze meg, fent van youtubeon is szerintem 🤪

 

Na jo, megkerdeztem a guglit:

"A több mint tíz évig futó legendás teleregény, a Szomszédok rég látott szereplőivel főz és beszélget Bede Robi. Miközben elkészülnek Frajt Edit, Trokán Péter, Pintér Tibor, Elek Ferenc és Németh Kristóf kedvenc fogásai, minden kiderül az egykori sorozat kulisszatitkairól is."

 

Ertitek: MINDEN, de minden kiderul a kulisszatitkokrol! A REG latott szereplokkel (akiket kb hetente lehet latni nyilatkozni valahol vagy akar szerepelni is. Es akik sztem a befejezes ota eltelt 24 evben mindent is elmeseltek mar. Mar, hogy az igazsagon kivul, h a sorozat szar volt, Horvath Adam nem ertett a forgatokonyvirashoz, alig rendezte a szereploit, szoval, a sorozat szar volt, de nem volt mas, a nezok neztek ezert, viszont ok ezzel egyutt baromi jol ereztek magukat, jol kerestek, megszakadni se kellett (pl. nem kellett huszonotszor ujravenni egy jelenetet, ha nem sikerult) es akkor meg azt hittek, dob a karrierjukon is az ismertseg 🤣, ezert ma is konnyekkel a szemukben emlekeznek erre az aranykorra. Bezzeg ma mar nem keszulnek ilyenek, mert nem nezne senki es mar jobban meg is nezik, mire adnak penzt, es ilyen sorozatot tok amatorokkel, huszad aron leforgatnak, es annyival jobban menedzselt, h hiaba ma mar semminek nincs akkora nezettsege, mint anno ennek volt, meg igy sem csak viszi a penzt, de hozza is. Ja, h nem lesz legenda belole, az lehet 😉

Előzmény: funfun111 (113628)