Messer Creative Commons License 2000.05.24 0 0 2379
fakezu!

`Tirpak legitarsasag, csoro bagazs.`

Nem ertem miert kell ezen fennakadni. Ez teny, kerlek. En osztom a velemenyt. Meg is indoklom miert.Elore bocsajtom NEM A MUSZAKIAKRA ES A SZEMELYZRE ERTEM EZT.

Tobbszor utaztam a 90-es evekben Bp-Kiev utvonalon. Az mar csak termeszetes, hogy a kiszolgalas iszonyu szar volt, s 737-200-assal mentunk (annak ellenere hogy a Kievi meg a New York-i jarata a legnyeresegesebb a Malevnak allitolag, az ukranok nem csoroznak). Az mar nem, hogy 2-szer volt olyan hogy Pesten 5 orat kestunk, s ennek ellenere meg csak egy kavera sem hivtak meg bennunket (pedig ez bevett szokas).

Most elmeselem hogy a csoro Malevval szemben a Delta Air Lines hogy feledtette el kis kellemetlensegemet. USA, NE, egyik nagyvaros. Utaznek Paris fele. 5-kor beszallitas elkezdodik. Azonnal kiderul, tobben vagyunk a gepre mint ahanynak jegye van. Mivel egyedul utazok, suru elnezes keresek kozepette atultetnek a 2 oraval kesobb indulo Frankfurti jaratra BUISNESS osztalyara, ahol a seggemet is kinyaljak, annyira hogy nem tudok aludni szinte ut kozben. Es MINDEMELLETT adnak egy 700 dollaros csekket is hogy felejtsem mar el ezt a kis kellemetlenseget. Osszessegeben Pestre 15 perccel elobb ertem, mint eredeti terv szerint.

Szoval ez a kulonbseg!