sr1 Creative Commons License 2024.05.01 0 0 110621

Az új VW Touaregnél sincs SD kártyaolvasó és az átalkító nagyon melegedett 400km folyamatos vezetés után. 

Amikor átkacsoltam a webes rádiórol a kátyára, a fejegység megbolondult. Csak a motor leállítás után 15 perc után jött helyre a fejegység és betettem a kezemet a könyöklő allati dogozva, ahol két usb-c  csati van, az egyikbe be volt dugva az SD kártya, amióta átvettem a kocsit, de talán sose használtam.

Vegyél egy szakboltba egy prémium minőségű átalakítót.  

Van webes rádióm. Kapok olyan adót (a több ezer között), amin nincs reklám és folyamatosan zenét sugároz (deep és vocal house) és kiirja az infokat is a számról. Úgyhogy az SD kártyákat elfelejtem.

Lehet hallgatni podcastokat is vagy bármit, ami fent van a netten. Amúgy a fejegység a nagy fajta (Q8), a gombok nélküli (egybeépítve a műszerfallal) is idegesítően bonyolult, a 2018-as gomboshoz képest. 

Elhozták egy jóbarátomnak az új Skoda Karoq-ot, a hétvégén megyek vele egy hosszabb utat, betszem kártyát az átalkítóval és figyelem, ha melegedik.   

Gratula az O4-eshez. Nagyon lépik nálunk a pályán ezek a kocsik.:)  Biztos nagyon stabil és nagyon jól megy, mert másképp nem tólnák annyira. 

Előzmény: (M)Ákos (110618)