Imádok_fotózni Creative Commons License 2024.04.29 0 2 202

Sziasztok!

 

Van még bőven a témába vágó élményem, így gondoltam mesélek egy újabbat.

 

Szintén az a barátnő, akiről korábban szó volt. (Szerencsére sokáig voltunk együtt így van bőven mit mesélni 😉)

 

Mivel úgy láttam,h ezek a szituk nincsenek ellenére, sőt…, megmutattam neki néhány extrém bikinigyártó honlapját, hogy rendelhetnénk. Nagy örömömre kis húzódozás után partner volt benne és a wickedweasel oldalról rendeltünk is néhány darabot. Aki ismeri a gyártót, annak nem kell ecsetelnem, mennyire extrém darabokat gyárt a cég. (Most már szolidabbakat is, de anno szinte csak extrém bikinikben utaztak) Az egyik, amit rendeltünk egy nagyon pici alsó hozzá passzoló háromszög felsővel. A felsőben semmi extra nem volt, de az alsó a microminimus néven futó termék volt, aminél a falatnyi kifejezés erősen túlzó, mert ez a méret bizony a fél fogamra sem lenne elég 😃 (van egy képem róla, megpróbálom csatolni) Kb szó szerint lehet venni ennél, hogy néhány cm-nyi anyagból készült. Mit mondjak, elég feltűnő volt, mikor erre váltott a strandon. Hirtelen megnőtt a környéken sétáló pasik száma 😃 Azt mesélte anno,h tetszett neki a pasik reakciója is, de a csajok irigy pillantása még jobban 😊 Az pedig már csak hab volt a tortán, hogy engem húzhatott vele. Tény, hogy amikor hason feküdt és csak néhány pánt fedte a estét, izgatóan nézett ki. Arról nem is beszélve,h miközben én bekentem naptejjel, nem nagyon fértem el a nadrágomban. Ilyenkor többször volt,h a naptejezés közben be-becsusszant a kezem a combjai közé. Ha már engem húznak, valamit vissza kell belőle adni, ha van rá lehetőség 😉 Ami még eszembe jutott erről a micro alsóról, hogy annyira kicsi volt,h ha nem figyelt oda, mikor átcserélte, akkor előfordult,h félrecsúszott, becsúszott és mondjuk kilátszott a nagyajka egyik oldalon. Soha nem vallotta be, de szerintem volt, amikor ez nem véletlen volt 😉 De jól tudta,h többek közt ezt is imádtam benne.