sosegondoltamvolna Creative Commons License 2024.04.24 0 0 2694

Bécsi úti Saengnél kezdődött nálam a thai masszázs dolog. Először Nayhez foglaltam, akinél később rá is kérdeztem, van-e, de kedvesen jelezte, hogy nincs.

 

Jaja volt a következő. Ő azonnal az ánuszrózsám is végigsimította elsőre is. Itt nem volt kérdés, lesz-e HJ. Nálam az első lövés elég hamar el szokott jönni, úgyhogy mindig kérem a lányokat, hogy csinálják tovább, amit Jaja egy vállrándítás kíséretében meg is tett egyből. Kicsit valóban köpülős, de tud jó lenni meg nyögdös is közben kedvesen. Egyszer le akartam lassítani, de rácsapott a kezemre. 😀 Nem nehéz elképzelni, hogy beszél az ember farkához. Nekem is kedvesen megsimította, mikor már a kiropogtatás is megvolt a végén. 

 

Beehez egyszer mentem. Ő volt szerintem az egyetlen a párból, akiknél voltam, aki felajánlotta 20-ért az orált is. Nagyon finoman kezdte el a HJ-t és kb. egy perc alatt ki is végzett vele, de mikor kértem, hogy folytassa, leoltott, hogy "no no, next time", úgyhogy többet hozzá nem mentem.. 😀

Legalább megdicsérte a cerkát, hogy szép egyenes. Gondolom, az is valami. 

 

Aki viszont nekem bejött attitűdben, arról a hölgyről és a szalonról, ahol van, egyetlen kommentet sem olvastam még. Meglep. 🙂

 

 

 

Előzmény: -spirit_crusher- (2679)