András Süveges Creative Commons License 2024.04.11 -9 4 165868

Megint tévedsz nem is kicsit .  Először is általánosságokban beszélsz , hogy bizonyítsd igazad .  Egyáltalán nem igaz , hogy mindenki valótlanságokat  állít , csak talán teljesen logikusan azon véleményekre reagálok amelyekkel nem értek egyet , a többire nem . Teóriáimat ahogy Te nevezed  a több mint negyven év galambászat   (az eredményeimet , az országos bajnokságaimat , a kerületi bajnokságaim számát az   olimpián járt galambjaimat nem részletezem , amit ezeknek teóriáknak is köszönhetek ) , 23 év galambszállítás KB. 700 starttal a hátam mögött ,  alapján hoztam , hozom meg .  Tehát talán van valami alapja . Veled szemben nagyon könnyű helyzetben vagyok mert olyanokat állítasz amit nagyon könnyű cáfolni . Például azt az állításod , hogy már kint is olyan meleg van mint nálunk . Ez csak úgy lenne lehetséges , hogy a globális felmelegedés ami KB. egy fok , az évi  átlagos hőmérsékletet  tekintve , hogy ennek a több mint tízszerese lenne a startok helyszínén , nálunk meg semmi .  Ez a viccek kategóriájába tartozik .  Emlékszem egy régi maratonos gyűjtésre ahol nekem  kiadták , tehát  nem Én találtam ki  , hogy 22 db galambot rakassak egy ketrecbe , amibe egyébkén többnapos szállítás esetén 26 db lenne férőhely , Ezt Te nehezményezted mondván , hogy A Páva Zoltán Győrben csak 20 db rakat egy ketrecbe . Ezek tudatában  teljesen felesleges volt reagálnom írásaidra , ezt a Te érdekedben nem említem , hogy miért .  

Előzmény: Nagy-Varga Viktor (165864)