Kbela70 Creative Commons License 2024.04.08 0 2 219072

Tegnap voltunk  MR Big koncerten. Leírnám, én mit tapasztaltam. Rengeteg helyen voltam már  szerte Európában, a Barba Negrában  is többször, de ilyen szar hangzást én még nem hallottam, és itt most nem Eric Martin hangjáról van szó.  A keverő mögött, kicsit jobbra álltunk, élvezhetetlen volt, itt azt láttam, hogy az emberek a dalok alatt beszélgetnek, telefonoznak. Az előzenekar jobban szólt, pedig ott is ugyanannyi hangszert kellett hangosítani.. Sokszor, ha nem ment volna a beépített magnó, nem tudtam volna, melyik dal megy. Ez 13 ft-ot nem ért, nem hogy 13 ezret. Természetesen tudom, hogy ez nem a zenekar hibája. A Lean Into It  fiatalkorom egyik kedvenc lemeze. Az ismerőseim közül néhányan győzködték magukat, hogy nem olyan rossz ez, de nem volt őszinte a mosolyuk. A koncert háromnegyedénél- Paul Gilbert szólója után- elhagytuk a helyet. Kár, hogy így tönkretették ezt a estét, nagyon vártuk már. Ezek után kétszer is meggondolom,  hogy  elmenjünk - e erre a helyre. Nem állnék be a sorba, akik szidják a Barba Negrát, de szerintem ez vállalhatatlan volt. Elfogadom, ha valakinek más a véleménye, lehet, hogy csak mi álltunk a legrosszabb helyen. Volt esetleg más is innen? Ha igen, kíváncsi lennék a véleményére.