Nőgyógyász Creative Commons License 2000.05.19 0 0 45
Sziasztok!

Jó pár évvel ezelőtt történt az eset ... első randi, séta, beszélgetés közben eleredt az eső, és mire fedél alá kerültünk, csuromvizesek lettünk mindketten. A lány szemérmesen mosolyogva elárulta, hogy még a bugyija is vizes lett. Míg vártuk, hogy elálljon az eső, egyszer csak megszólalt, hogy mindjárt bepisil, annyira kell neki. Nem látszott rajta, és nem is említette korábban, hogy kéne, szóval nem értettem, hogy mitől a hirtelen szükség. Megnyugodott, amikor mondtam, hogy két buszmegállóra van egy nyilvános vécé, de mikor odaértünk (épp jött a busz, szóval csak pár perc telt el), nem ment be. Azt mondta, hogy már nem kell annyira, és kibírja hazáig.
Ennél többet nem tudtam meg, és hazáig nem is került szóba a téma. Búcsúzásnál viccesen megjegyeztem, hogy nem is tartóztatom, biztos nagyon szeretne már megkönnyebbülni. Akkor azt mondta, hogy nem vészes, és hogy biztos a csuromvizes bugyi miatt érezte korábban másképp.

Tényleg ilyen becsapós érzés, ha egy lány hirtelen vizes és (mivel lehűlt az idő) hideg környezetben találja magát?

Nőgyógyász
(aki sokáig olvasott itt mindent, de csak most szólalt meg először :)))