robbanómotor Creative Commons License 2024.03.28 0 0 764

Sziasztok! Ez nem egy használtautó-hirdetés, viszont részben egészségügyi okokból, részben pénzhiány miatt fel kell hagynom az autózással egy időre, és némi aprópénzért örömmel odaadnám a gépjárművem valakinek, aki egyébként is nissanozik és fel tudja használni az alkatrészeket, vagy akar vele kezdeni valamit. (Pontosan ezért nem teszem fel a Használtautóra, mert nem akarok oda nem való embereket az udvaromban látni.) Az autó napi használatban van (most még), a vezetett szervizkönyv alább látható, az összes számla megvan. Ennek soha nem volt női tulajdonosa, el tudok számolni az előéletével. Négy éve van nálam, 215 ezerrel vettem, most van benne 333 ezer. Törésmentes volt tavaly októberig, amikor alácsúsztam egy filmes kisteherautónak. Pokoljárás volt az alkatrészeket összevadászni (alig van már K12-höz bármi), az elejét összerakattam, fényeztetni és szélvédőztetni viszont már nem fogom, nem éri meg. Műszaki április 15-ig van rajta, addig megy. 1.4 16V, az olajat eszi, a klímakompresszor kuka, a hátsó dob sincs fent, ezeket leszámítva azért még mindig elég jó. Az első tulaj megrendelte hozzá a gyári alufelni-garnitúrát meg a kétféle szőnyeget, tavaly vettem rá vadonatúj Hankook Kinergy nyári gumikat. Akit érdekel, írjon az alkaulos(at)gmail(dot)com címre.