kozakz Creative Commons License 2000.05.18 0 0 53
a jata.org/solaris-es valojaban tenyleg regi. en meg akkor lattam amikor elindultak brazilba par eve.
sajna volt egyido amikor nem volt elerheto. zoli valoszinu akkor kereste es nem talalt semmit. most meg ujra elesztettek gyakorlatilag zero valtoztatassal es gyakorlatilag a vendegkonyv se ment mult hetvegen sajna.

Viszont en csak most jottem ra hogy de hulye vagyok hiszen a jata.orgon levo ram filok gyakorlatilag a heten megjelent anyag dolgai!!
En meg nem toltottem le anno !!
Le lehet tolteni az elso kislemezt amit az ifi parki koncertjukon vettek fel, amirol a boritoban irnak. erdekes hogy ezt sehova se tettek fel eddig. legalabb is szerintem.

ja meg korabban akartam irni mikor honapokkal ezelott indult a topic. nekem van olyan fekete lemezem ami anno 1990ben adtak ki cd-n es egy komplett lp oldal nincs rajt. ezert adtak ki vegul megegyszer 96-ban. 90-ben ez volt a gyakorlat. lasd az istvan a kiralyt.

pezsges van. hurra!

Heten voltam balaton parton kocsival es felelevenedett amikor tavaly szeptember 3-an jottunk haza ejjel horvatorszagbol es megalltunk kajalni fonyodon. bekapcsoltuk a radiot es szolt a solaris. kiderult, hogy 1 oras musor volt dumaval es sok kiraly zenevel a zenekarral az uj lemez okan. persze a petofi volt mi mas.
A menyasszonyom elotte sose hallota oket es rohadtul tetszett neki. remelem el tudom majd rangatni a kollarra.