Szeretetláng Creative Commons License 2024.03.19 0 0 9734

 „Én vagyok, kedves.

 

 Helyesen értesz!  A Szeretet tükröt készít belőled, mely visszatükrözi mindazok gyötrődését, akik szenvednek. Így fogod érezni fájdalmaikat és szenvedésüket, mintha sajátod lenne. Amikor valamilyen szenvedésről hallasz, vagy szenvedést látsz, vagy valaki nagy bajban van, én, az Úr, felajánlom neked azt a kegyelmet, hogy éppúgy érezd e szenvedéseket, mint ahogy a szenvedők érzik. Így tudsz teljesen azonosulni sebeikkel, és valóságosan átélheted azt, amit éreznek. ….. , kedves, együttérzésed révén, amelyet adok neked, óriási segítséget nyújthatsz nekik. Te is szenvedsz, amikor ők szenvednek. Amennyiben visszautasítod, akkor én magam foglak emlékeztetni rá, egészen addig, míg részt nem vállalsz szenvedésükből. 

 

 Ne feledkezz meg arról, hogy elegendő erőt adok testednek és lelkednek mindvégig. Kicsim, hidd el nekem, ez kegyelem. Így szeresd gyermekeimet, ahogy én szeretem őket. Légy az én tükörképem! Légy összhangban velem is és velük  is! Szeretlek, és magasztos szeretetből adom neked ezt a kegyelmet. Ne fáradj el, jöjj, rád árasztom szeretetemet, neked adom szögeimet.  Érezz meg minden szenvedést!  Leányom, megteszedóe értem mindezt?

 

Jöjj, a Szeretet vezet téged.”