fargo Creative Commons License 2000.05.17 0 0 51
Hali,

én is figyuzok ám :-)

A tegnapi Saab teszten én is kiakadtam: mondott egy jó közhelyet a manus, hogy "látszik a kocsin, hogy a Saab repülôgépes hagyományokkal rendelkezik, ez a műszerfalon is látszik, hogy olyan repülôs, mint például ez az ööö.... ööö... (itt elakadt emberünk) ööö... ez a sok kapcsoló meg a besüllyesztett műszeregység..." stb.

A manóba, MINDEN autó műszerfalán besüllyesztett műszeregység és sok kapcsoló figyel! A pasi elsütött egy jó közhelyet, majd megpróbált megfelelni neki, de nem jött össze.

Szerintem a Saaboknak nagyon is szép és egyedi műszerfala / belsôtre van, de semmi köze nincs a repülôk műszerfalához.

Mellesleg, azt olvastam több helyen is, hogy a Saaboknak a hűtôrácsán stilizált légcsavar van. HOOOL? Világosítsatok már fel!

Egyébként ez a tundrán zingetés tényleg nem volt Saabhoz méltó, inkább valami szép zordon tájon át, szerpentinen suhanva, vagy valami szép történelmi városképben, esetleg valami hightech környezetben tudtam volna elképzelni. Na de a susnyásban zötyögve! Látszott szegény autón, hogy kínlódik! Olyan ez, mint traktorreklámot forgatni a Hungaroringen...

Előzmény: lore (50)