supernowa Creative Commons License 2024.03.13 0 0 6886

Szia. Őszintén sajnálom én is:( Ez a dög, mert másképp nem lehet nevezni, már 40 alatt is támad ezek szerint.:(

És ennyire nem tudnak róla semmit, ez iszonyat. Se a kialakulásáról, se a lehetséges gyógymódokról. A végkimenetel viszont teljesen kiszámítható sajnos. A bátyám tavaly augusztusban halt meg,45 évesen, a diagnózistól/tünetektől számítva jóformán hónapra pontosan úgy zajlott, mint ahogy Nyuszó írta, azzal a különbséggel, hogy nem volt operáció a daganat elhelyezkedése miatt. Ez talán bizonyítja, hogy jóformán felesleges a műtét, mert annyira agresszív, annyira bele van kódolva valamelyik génbe, hogy azonnal újraképződik. És a forgatókönyv ugyanaz...A jelen helyzettől számítva sajnos hónapokban lehet számolni, sőt sajnos ez még egy kicsit gyorsabb lefolyásúnak is tűnik.. :(
A csodában viszont kell bízni, mert van az a néhány százalék, és nekem is ez segített átvészelni a legnehezebb időkön, a remény, mégha csalfa is volt.. és igen, ez a fórum is, mikor leírhattam a helyzetet, és olvastam a Ti eseteteiteket, a válaszokat, egy kicsit megnyugtatott..most ugyanezt kívánom neked, hogy legalább ennyit adjon ez a sorsközösség.

Előzmény: Anya2022 (6884)