jzp2107 Creative Commons License 2024.03.11 -1 1 76846

helló

 

köszi a beszámolót! szerintem olvastam FB-on a DDK meg DDP beszámolóidat (ha FD a monogrammod)

Ha még friss az élmény, kérdezhetek? hátha emlékszel..

 

"Ennek a résznek a végén le kell ereszkedni a Zobákpuszta és Magyaregregy közti országúthoz, majd az átkelés után a másik oldalon pár száz méteres meredek kaptató jön. Nem sokkal ezután, Komló-Jánosipuszta közelében volt az egyik pont, ahol a navigáláshoz segítségül kellett hívnom a térképet (egyébként kifejezetten jól jelzett az útvonal). A fair-ség kedvéért: nem nagyon van hova festeni a jelet. Itt egy rövid szakaszon együtt halad a zöld és a DDP, ami vissza-visszatérő elem volt a hétvége során."

a nem nagyon van hova festeni azt jelenti esetleg, hogy fain sátrazásra is alkalmas rét van itt?

következő amit kinéztem, Lóri kulcsosház, ott szerinted lehet-e sátrazni? (egyáltalán van-e alkalmas placc illetve nem tudom mennyire illeszkedne az ottani "hangulatba")

vagy esetleg a 66-os előtt-után? az távban jobb lenne csak ránézésre nem annyira elképzelhető hogy akad megfelelő hely

 

 

utolsó leendő táborhelyem a kéket keresztezve lenne de itt még nem jártál, ha esetleg majd erre fogékony szemmel járnál megköszönném :-)

tuhun találtam egy Pista bácsi-pihenőjét, de elég közel van hozzá egy "randiparkoló" ami nem biztos hogy túl előnyös :-)

DDK után van egy forrás is (Darázs-kút) de simán lehet hogy egyetlen meredély az egész

 

köszi előre is

Előzmény: Leadfoot (76841)