Versity Creative Commons License 2024.03.04 0 1 18058

Na igen....30-50😆🤣....pont ahogy írod😀! Pörgetni,állandóan váltogatni...nagy hang kis teljesítmény😆! Azért itt a Tarján-Tardos-Agostyán környéki hirtelen emelkedőkön tényleg csak 50 körül mászik fel,ha nem váltom el magam a domb alján,és sikerül nagy fordulattal nekiindulni az emelkedőnek. Egyenesbe azért még szembeszélbe is tudja a 70et,szélcsendbe egyenesbe meg olyan 80 fölött picivel....lejtőn meg több,de akkor már full-full nyélen🤣! Én asszem hamar kinyírnám,bár aztán fene tudja. Ezeket végül is nagy fordulatszámra tervezték. 5-6 ezertől használható,olyan 9ezerig még jó,utána már csak pörög. Viszont adja a motoros fílinget,eggyáltalán nem érzem magam rajt úgy mint majom a köszörükövön. Tetszik a  2 ütem,hogy pörög,hogy visít....csak hát ugye jobb lenne 125-ösbe,mert azért valjuk meg az őszintét,hogy ez az 50ccm elég halovány. Másrészről viszont a gyereknek megtanulni motorozni...meg szerelgetni🤣,pont tökéletes. Fiatalos,csajozós🙂...Mit nem adtam volna gyerekkoromba,ha egy valami hasonló gép lett volna Star helyett! 

Előzmény: Főnix 500 (18057)