Krissz2 Creative Commons License 2024.03.02 -1 1 13552

Eladó egy 2023. áprilisában vásárolt Keserű Sniper 19M II. generációs muzeális puska. 

Érvényes PKLV igazolással 2033.04.12.-ig.

Hibátlan állapotban, a gyári célgömb és hátsó irányzék cserélve normálisan állítható irányzék szettre. 

E-mailben minden kérdésre nagyon szívesen válaszolok és további részletes leírást adok róla.

A fegyver a képen látható minden tartozékkal, kiegészítővel eladó.

- 24 db acél sörét adapter (22 db szinte új, csak tesztelve voltak, 2 db az amit rendszeresen használtam)

- XD-optics 10-40X60 SFE távcső, lencsevédőkkel, szerelékkel együtt (ez egy minőségi középkategóriás, kezdő felső kategóriás távcső, nagyon szép képpel)

- Gyári 11 mm-es távcsősín konzol + 21 mm-es távcsősín átalakító konzol

- Teleszkópos minőségi bipod

- Hibátlanul működő, precíz csendesítő

- Agyazásra húzható 5 részes lőszer/sörét tartó

- .22-es tisztító cső tisztító szett

- Több darab lövedék és patron betöltő/ürítő szerszám

- Több fajta lövedék amikből pár darab hiányzik csak

- 2 bontatlan doboz 100 db-os Umarex patron

- Lövedék és patron tároló doboz

- És van egy zöld műbőr sörétes puska tok is, ami nem szerepel a képeken

 

Ára fix 135.000 Ft + szállítás előre utalást követően. Szerintem ez így már nagyon korrekt ár, egy ilyen szettért. 

Személyesen Békéscsabán megtekinthető és kipróbálható. 

Érdeklődni a vargakvargak2@gmail.com e-mail címen lehet.

 

Az eladás oka, hogy sajnos pár héttel ezelőtt átestem egy elég nagy és végül rosszul sikerült műtéten. Közben kiderültek más egyéb egészségügyi problémák is, ami nagyon megnehezíti a finom motorikus mozgást, ülést, és egyre súlyosabb lesz. Próbáltam más gyártó fegyverét is, hogy esetleg azzal még esetleg egy ideig folytatni tudom az öröm lövészetet, de be kell lássam hogy ezzel végleg fel kell hagynom, így ezért adom el ezt a fegyvert is.