András Süveges Creative Commons License 2024.03.01 -4 3 165693

Subi  van egy rossz hírem  . A nagy létszámmal versenyzőnek sokkal nehezebb kiválasztani a legjobb tízet , sokkal nagyobb a tévedési lehetőség , nem ritkán a sokadik galambjával van csak meg az ötödik pontot hozó galambja . Nemcsak a kis létszámmal versenyző galambja  szorulhat  le a listáról hanem a nagy létszámmal versenyzőé is . Nem tudom tanultál e valószínűség számítást , ha nem , nézz utána melyiknek van nagyobb valószínűsége . Az ötperces szabályról .  Nem tudom van e egyáltalán még aki csattogós órával versenyez ,  nálunk tudomásom szerint nincs ,de azért járjuk körbe ezt a szabályt , amit nem azért hoztak létre , hogy a csattogós órával versenyzőket szerinted  hátrányos helyzetbe hozzák hanem sokkal egyszerűbb életszerűbb dolog miatt   . Az elektromos órákkal versenyzőknek a legfontosabb érdeke az antennát olyan helyre tenni , hogy a galamb csak azon keresztül menve tudjon a dúcba jutni . A bejárók rendkívül sokfélék , ezért az antennák elhelyezése is , hogy az előbb említett feltételnek megfeleljenek ezért erre valamilyen egyértelmű  szabályt hozni nem egyszerű  . Nálam például a Te problémád , hogy az antenna a dúcon belül legyen ,  teljesül , mert belül  van , de a galamb a rögzítéskor     még kívül , nem azért , hogy nyerjek pár másodpercet , hanem mert így tudtam  megoldani  aki járt már nálam az tudja miről beszélek . Nálad ez a nagy egyenlősdi valószínűen  a múlt rendszer hozadéka ,amit Te  is tudtommal nagyon elítélsz , bírálsz , amit az élet eldöntött , hogy nem életképes . Az életben sehol sincsenek egyenlő feltételek , nagyon mások a lehetőségek minden sportban .  Megint egy mondással is példálózok . Aki valamit meg akar oldani, megtalálja rá a megoldást , aki nem az a kifogást .  Te is előbbre jutnál, ha azon törnéd a fejed , min kellene változtatnod , hogy eredményesebb legyél , de ha megvagy elégedve eredményeiddel  akkor dőlj hátra és élvezd az életet .  

Előzmény: subigalamb (165692)