Volvo 8900 Creative Commons License 2024.02.21 0 0 20561

Ködszitálás: Ez az Ikarusos dolog olyan, hogy én sem hittem el eddig, viszont most nem egy embertől hallottam, hogy már nem is kéne menjenek, mert 2024-től az EU tiltja az Euro II-es járműveket a tömegközlekedésben, az hogy milyen problémákhoz vezet a selejtezés, az nem hinném, hogy érdekli őket, hisz elég csak ránézni az állományra, a helyiben közlekedő HZE-127-re, vagy az újkígyósi fordára, ahol az LTE-942 helyett a mai napig nincs semmi konkrét, és ez megy több hónapja, az LTE-nek most járt le a műszakija, nagyon kíváncsi leszek, hogy fog-e még kapni, jelenleg még elég a hosszabbítás, de azt maximum március közepéig tudják eltolni. Ha az LTE nem kap műszakit, akkor egyik sem fog sajnos, hiába lesz a megyében hatalmas nagy káosz. 

 

MAN Lion's Classic SÜ313: HXU-115-ben is Euro II-es motor van, szóval az is búcsúzik, ha úgy van

 

IVE-630: LIW-790 és LIW-792 elvileg felújításon vannak, szóval nem kell őket selejtnek tekintni (remélhetőleg)

 

csimbum01: KBK-844-ben ha jól tudom Euro III-as motor van (ha nem, akkor bocsánat), szóval az még maradhat, bár nincs túl jó állapotban...