PacMan123_reloaded Creative Commons License 2024.02.19 0 0 227677

"Nagyon barati volt az ar :) "sajnos". Mezeskalacsot arul, meg neha a deszkaimat :)"

 

Elég ha szépen pillegeti a (mű)szempilláját. Te meg (ebben az esetben én) vagy olyan f*rok, hogy akkor is elvállalod, ha azt sem tudod meg tudod-e csinálni (focilabda, és ha egy nem lett volna elég, még hármat bevállalsz).

 

Vagy tudod, hogy meg tudod csinálni, de kurvára nincs kedved, de mégis megcsinálod (kertiszék, ülőke, ezekért a kolléganő (nem a focilabdás) egy évig könyörgött. Minimum). 

 

Ha csak ezt a három dolgot számolom össze, mennyit kértem értük ...

 

... eccő megkérdeztem egy asztalost, hogy a focilabdát elvállalta volna-e. Mikor megmondtam neki én mennyiért csináltam (fyi: 30e/db, de az első 15 volt, mert nem is a szempillája, de olyan szép kerek segge volt a kolleginának - emlékszel, nem a kertiszékesnek - hogy az apja tuti mérnök volt, ilyet tényleg csak fotosoppolva látsz, vagy Brazíliában a Copacabana-n)... pszichológust javasolt, mert annyiért elgondolkozni sem gondolkodott volna  rajta, nemhogy megcsinálja.

 

York mester: ilyen ez a hobbista élet. Majd belejössz :D

 

Amúgy meg Paco-nak van igaza: barátnak mindent, ingyen.  Ismerősnek/rokonnak/szép szempillának: semmit, max linkeket szakemberekről.

Előzmény: mr.York (227659)