kofic Creative Commons License 2024.02.16 -1 0 227537

Én meglepődtem, hogy csak ennyi. Mondom ezt, hogy nem láttam a kérdéses lécet. Sima, profilozott stb. Ugye most nem a epítőipari fenyő árával hasonlítgatod? Eleve ezeket a léceket lehetőleg csomómentes, az átlagosnál jobb minőségű anyagból lehet kimunkálni. 

 

Ha bemész egy asztaloshoz, - nem haver vagy falubeli- rendelsz  tőle azonnalra! néhány méter lécecskét akkor:  

 

Eleve mire elmondod, vakarózik és nem utasítja el a hihetetlen ajánlatot 10 perc

Keres valami alkalmas anyagot - megrendelő szerint hulladékot              10 perc 

Gyalulás , vastagolás, esetleg körfűrész                                                15 perc 

 

nálam a marógép alaphelyzetben a raktárban van ha be kell békázni       10 perc 

beállítésa                                                                                            10-15 perc 

 

elszámolás, anekdotázás, integetés                                                       10 perc 

 

fejben vissza az eredeti munkához, maró elpakolása,                               20 perc 

 

Nagyjából leszarnám a fenyő jelenlegi köbméter árát a számla kiállításakor.

Előzmény: Fűrész Elek (227536)