Nagy-Varga Viktor Creative Commons License 2024.02.15 0 0 165605

Na itt  vagyok.   Személyes gondolat, bár van ahol hasonló dolog már működik, tehát nem én találtam fel valami élhető, vagy nem élhető dolgot.  Kisebb kerületek ügye sem tagtársban, sem galamb létszámban nem dúskálnak.......   Gondolatom az az hogy az első 4 edző útnak meg a 2 db azt követő útnak kellene egy díj ami alapnevezés után lenne kiszámolva ezáltal mindenkinek volna lehetősége bemozgatni az összes galambját  (mert ügye van alapnevezett galambja a tisztelt sporinak kb 50 db vesz rá 15 helyet majd nincs bemozgatva rendesen és mire mind volt kosárban már hopp 300 km útnál vagyunk és hullanak mint a legyek)  mikor az 5 útnál van a TSZ akkor kellene újra nevezni viszont akkor már csapatra  és az új nevezés után osztani a fuvarköltséget meg a sallangot.   Természetesen ez csak találgatás részemről.. Nállunk is volt létszám utánni kedvezmény és itt is volt aki huhogott miatta, viszont azt megértette hogy pár ilyen függő van mint én és ha mi nem fizetünk be kb 10 kb 750 galambot akkor ő kb 25 % többért röptet, na meg a lista is előbb véget ér, plussz a koeff is mehet a levesbe........

Előzmény: Eeszgéé (165597)