covid2o50 Creative Commons License 2024.02.08 -3 0 10818

Én nem vagyok a skála végén, teljesen reális maszkviselést előírni járvány idején, de a szabad helyváltoztatásban korlátozásokat elrendelni teljesen értelmetlen volt azután hogy a világon mindenhol elterjedt, ha már egyetlen fertőzőtt bejött az országba, onnantól semmit nem ér egy határzár, vagy a repülőgép forgalom leállítása. Pláne nem ér semmit, hogy a korlátozás nem mindenkire vonatkozott, volt áruforgalom országok között, stb...

 

És mivel komplett debilek alkotják az emberiség nem kis részét, beleértve a döntéshozókat, erős állati ösztönekkel, minimális emberi intelligenciával, így feleslegesen próbáltam megmagyarázni annakidején hogy a hisztéria és a beszűkült gondolkodás, kapkodás nem segít a probléma megoldásán, sőt sokkal nagyobb problémákat kéne megoldani, mert a covid nem volt az első 10-ben sem. A covidot nagyjából az egész világ elkapta meg az oltások előtt, így az immunitás megoldotta a problémát, emberi beavatkozás nélkül is. Egy bizonyos, számos hosszú távú problémát teremtettek a coviddal kapcsolatos intézkedések, és vannak olyan forgatókönyvek hogy ezek a problémák több emberéletet fognak követelni mint a covid, és inkább a fiatalok életét, még tovább öregítve a társadalmat, mintha nem lenne az öregedés már ma is kataszrófális probléma (magyarországon főleg, ennek az országnak nincs jövője, menthetetlen.)

Előzmény: Ez a nicknév túl hosszú (10817)