MC Snake Creative Commons License 2024.02.04 0 0 59709

- jaja, nem akarok belemagyarázni semmit a tegnapi meccsbe, de azért most tudatos taktikai elemekben talán jobbak voltunk mint ősszel, azért volt félidőnként volt kb 2-2 100%-os tisztára játszott ziccerünk, ami rajtunk múlt, hogy nem ment be, és akkor kicsit simább a vége  (persze szerencsénk is volt a végén, ezt el kell ismerni), a csákvári meccs meg inkább úgy marad meg bennem, hogy ott tényleg helyzet nélkül rúgtunk 2 gólt

- sok minden tetszett (pl. Szabó Alex többször nagyon jó ütemben tisztázott, Bobál rendkívül hasznosan játszott, Krajcsovics bátran cselezgetett igaz a befejezések nem sikerültek), viszont a jobbszélünk (Eördögh/Kerezsi) mind támadásban, mind védekezésben gyengébbnek tűnik továbbra is (eddig Kocsis D-t gondoltam a szűk keresztmetszetnek), remélhetőleg azért itt javulás lesz a Nyír1 ellen

- összegezve, jó volt, Csertői munkája szerintem látszik, kb ha ezt hozzuk a követekező meccseken, akkor azzal elégedett leszek és a dobogó közelébe kerülés reális cél lehet 

- egyébként kb 200an voltunk lent (ezt is inkább a hivatalos 160-ra korlátozott vendégszektorra alapozva mondom, semmit tudományos becslésre), viszonylag nagy helyre szétterülve a szurkolás eléggé idény eleji volt, és igazából csak a győztes gólunk után vált hallhatóvá (mi a tábor szélén álltunk, és egészen a végéig a hazaiból 1-1 ember torkából felharsanó 'hajrá misleny' felkiáltás simán hallható volt, szerintem ez mindent elmond), de az időre nem lehet panasz

- és igen, az ünnneplés Dávid 2. góljánál megint jól sikerült, ez is Csákvárt idézte

Előzmény: N.21 (59707)