kirsan Creative Commons License 2024.01.31 0 0 127062

Azért nem válaszoltam neked, mert én sem értek hozzá, csak találgattam volna. Mivel nekem is van egy újabb peugeot-om is, annál  is volt egy hasonló olyan hiba, ami nem volt egyértelmű. Több helyen kiolvasattam a hibát, és mindenhol azt mondták, hogy 4-500 ezreket kell rákölteni, ezért végül elegem lett és elmentem a veresegyházi márkaszervízbe. Ott mondták, hogy nem olcsó 28 ezer a teljes diag, de csak akkor kell kifizetni, ha nem ott javíttatom az autót. Rákötötték a diagra, és másfél órán keresztül, állítólag a francia központban lévő szerveren keresztül lefuttattak minden tesztet, mert elsőre a kiolvasás során ugyanazt jelezte, mint másoknál, de ők hogy biztosan megbizonyosodjanak a hibáról, mondom különböző teszteket ajánlott fel a központi számítógép. Végül kiderült, hogy más a probléma, és 100 ezer volt kiolvasással együtt a javítás. És el nem hinnéd, hogy előtte milyen szerelőkkel beszéltem, pl. kimondott erre szakosodottal. Szóval azóta eldöntöttem, hogy ha legközelebb valami nem egyértelmű hiba van, akkor nem kezdek rákölteni. Még mindig jobb, ha nem válaszolok a kérdésedre, vagy valami hülyeséget írok, mint ha a tanácsunkra valamit kicserélsz, és nem az lesz a hiba. 

Előzmény: Muerte01 (127061)