András Süveges Creative Commons License 2024.01.31 0 8 165474

Vannak akik azt hiszik , hogy a  galamb gyógyszereket gyártók más más antibiotikumokat használnak és ezért részesítik előnyben , rangsorolják  a nekik jobban tetszőt .  Nem tudom mennyire mondok újat azzal , hogy egy gyógyszeres kezelés eredményességét  sok minden befolyásolja . Mivel a gyógyszer használatot  mi galambászok határozzuk meg , és  még mindig alkalmazzuk a "  megelőző "  antibiotikumos kezeléseket a többi problémát már nem is említem . Ezek tudatában véleményt mondani a készítményekről csak a gyártó , bocsánat forgalmazó ( nem minden esetben ugyanaz ) alapján  , hát elég nagy ................ Azt sem árt tudni , hogy az  ilyen készítményeket gyártók ugyanazokat az antibiotikumokat használja ami mindenki rendelkezésére áll . A vakcinákról véleményt mondani vérvétellel meghatározott ellenanyag termelés meghatározásával lehet .  Még ennek  a vizsgálatnak az eredményét  is nagyban befolyásolja a galamb milyen állapotában , és  hogyan végezték a vakcinázást . A vakcina tárolását , szállítását , már nem is említem .