armin06 Creative Commons License 2024.01.29 -1 2 10256

Eladó Sony A7II (sn: 3027080) dobozával, képen látható tartozékokkal + egy gyári Sony NP-FW50 akksival a képen látható állapotban. - 90 000 Ft

 

Donornak vettem eredetileg, az eladó állítása szerint be sem kapcsolt, amikor megjött hozzám két teljesen üres akksival jött, raktam bele egy feltöltöttet egyből bekapcsolt. A felső részében el volt szakadva egy szalagkábel, így a görgő, OK gomb, videófelvétel gombok nem működtek, ezt kicseréltem. A gép eredetileg Japán import, amit az eredeti eladó szintúgy nem említett meg, csak gyári visszaállítás után derült rá fény, ugyan jelenleg nem ez a legnagyobb gondja.

 

Szerelés közben sikerült elszakítani a markolatban található szalagkábelt ami a ki-bekapcsolásért felel, ez is ki lett cserélve, azóta pedig az említett hibát dobja. ~ 25 munkaórám van benne, tovább nem szeretnék vele foglalkozni.

 

 

Legutolsó kiolvasott exposzám: 21467

 

Szenzor karcmentes, kijelző és képkereső működik. Kérdésekre emailben szívesen válaszolok legjobb tudásom szerint.

 

 

Személyes átvétel Szombathelyen vagy csomagküldéssel FoxPost, MPL Csomagautomata, GLS vagy Packeta. Mail publikus.