Tonio 2.0 Creative Commons License 2024.01.23 -3 3 11993

Sajnos Tóth Gabinak ennyi idősen sem sikerült változnia. Felforr az agyvize és utána csinálja a buta hibákat, támadásban és védekezésben is.

 

TG az a magyar irányítók közül, aki a legjobban játssza meg a beállóját, vannak jó ötletei, jól lát a pályán. De a játékintelligenciához az is hozzátartozik, hogy tudja, mikor kell megállni.

És a higgadtság, meg a megfontolt, okos irányítójáték nem mindig erőssége, gyakran túlpörög.

Ez néha elsülhet jól is, ha ülnek a dolgai, máskor meg halmozódnak a hibák.

Amit pl a Győr ellen leművel, az nem semmi szokott lenni. Szerintem egy harcos Fradi-szurkolónál is jobban utálja az ETO-t, legalábbis nekem ez jön le a meccseikből. :-D

Valószínűleg meg van róla győződve, hogy ő hatalmas király, és neki kellene irányítania Oftedal helyett...

Na mindegy, kétségtelenül megvannak az erényei, de Gyurka túljátszatja szerintem.

 

Ágai meg honnan tudja, hogy nem a gólkülönbség fog dönteni?

 

Ágai elég indiszponált volt, az elején bennfenteskedve közölte, hogy beszélt Gyurkával, és a Móvárból nem hiányzik senki, aztán fel sem tűnt neki, hogy Udvardi nincs, és az értékelhetetlen jobbszélső játék miatt Straniggnak kellett ott játszania kényszerből.

A Debrecen tavaly kiesett két vereséggel, még bármi lehet, így a Móvárnak otthon meg kell vernie a Malagát és a Solát is, biztos, ami biztos. (Ebben az esetben a románok szerintem nem számítanak, ők már leszakadtak.)

Ha ez sikerül, akkor a negyeddöntőben jön a Nantes vagy Bistrita. Az finom lesz.

 

 

Előzmény: hatosfalat (11968)