van_Persil Creative Commons License 2024.01.15 -17 0 136193

OFF

Hát, már ne is ha csak ennyit tudsz, akkor az édeskevés...

Már csak azért is, mert

-egyrészt ugye, figyelmetlen voltam, mivel elötte egy csomó frankfurti megfejtést beírtam, és ezért véletlenül ide is Frankfurt került Mainz helyett,

-másrészut az általam mellékelt anyagból világosan kiderül, hogy Mainzról van szó, nem pedig Frankfurtról, pontosan ezért is igyekszem mindig dokumetálni a beazonosítható dolgokat ilöl. a mai helyszínt

-harmadrészt, okostojás, már ketten szóltak tegnapelött este, miután beírtam, hogy hibáztam a beíráskor,

-negyedszer már tegnap beírtam a javítást, de te ahelyett, hogy megnézted volna, vagy akár csak egyetlen saját megfejtést is beírnál, csak a másik hiáit keresed, úgyhogy csak neked, csak most itt a link a javításhoz:

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=166155997&t=9204653

Remélem, eztán lehet majd saját megfejtést is olvasni töled, van elég megfejtetlen kép, akár a Balaton környékéröl is. Mert csak az nem hibázik, aki nem csinál semmit.

Semmi baj nincs azzal, ha valaki felfedezi a másik megfejtésében a hibát, söt, a gond csak ott van, ha valaki rendszeresen és gyak. csak ezt teszi és semmi mást. És te ezt teszed.

Szevasz.

Előzmény: edesviz (136189)