linga2 Creative Commons License 2024.01.10 0 0 29680

Sziasztok!

Tudtok egy kicsit segiteni? Igy közel a 4X vége fele,tavaly nyáron elkezdtem a Tadalafilt szedni a doki javaslatára első 6 nap 1 szemmel (5 mg-os) majd utána fél szemekkel minden nap. Tette a dolgát de közben pár hónapja váltottam Bontonra,mert a patikus jóbarát egyrészt sokkal olcsóbban tudta adni (jelentősen) és az ő véleményére adtam is,azt mondta,szerinte a retard hatása jobb,mint a Tevás terméknek. Lényegében nem is éreztem különbséget,bár valahol ősztől inkább 1 teljes szemet vettem be minden nap. A hatása kardinális ugrásként érződött,reggel akár 1-2 órás merevedés,folyamatosan és pl elég volt egy tusolás közben is csak picit hozzáérnem,állt mint a fagyott kutya lába.

De...ennek kb bő egy hete,mintha elvágták volna. Kb majdnem olyan,mintha nem is szedném,

Erekciót létre tudok hozni de ég és föld ami most van meg ami az elmúlt hónapokban.

Mi történhet/történik ilyenkor?  Hatástalan már az 5 mg... emeljem a dózist? Vagy egyszer csak a szervezet úgy dönt,hogy maga a szer nem hatásos már?
Bármi javaslatotok van?