asdqweasdqweasd Creative Commons License 2024.01.08 0 0 14805

Köszönöm a választ, mindennap tanul az ember. A Yatak volt az értelmes szó nekem a matracon, de valóban volt még ott más is, Bambi Clima Naturel volt még ráírva, és erre olvastam sok rossz értékelést egy török oldalon (3.4/5), bár a Yatas-ra mint cégre szűrve ott 1.4/5 még rosszabb értékelés. Igazából a boltban, a legtöbb matracot amit kipróbáltunk, teljesen jó a legtöbb, simán tudnék rajta aludni, itt inkább a tartósság az amit keresnék, hogy ne kelljen 3 évente cserélni egy félmilliós matracot. A Leviatalnál meg a garanciális feltételek között természetesen úgy van megfogalmazva hogy 20%-os felpuhulás esetén van csere lehetőség X%-ban. Biztos vagyok benne hogy az én matracom még nem érte el ezt a szintet, ez bőven az a szint már szerintem ami előtt én rég kidobnám. Az egészségem többet ér. Ezért is szeretnék most egy rugósat kipróbálni hosszabb távon, mert nekem pl a Levital előtti Jysk-es kb 2x-3x ennyi ideig bírta kényelmi szempontból. Pedig az olcsóbb volt. Jól értem a komment alapján hogy a Yatas akkor nem javasolt? A boltban kipróbált five-Z maga volt a tökély, de sok a rossz vélemény róla. Ott, helyben a legtöbb matrac azért meg tud győzni, de a hosszabb táv a kérdés. Érdemes 2 oldalasat venni? Ez volt a Bambi fő vonzereje számomra, hogy ha az eggyik oldal-t kifekszem akkor a másik még használható (tudom, ha forditgatom, akkor egyszerre fog kb kigödrösödni)

Előzmény: Alváskultúra (14802)