convar Creative Commons License 2024.01.02 0 0 21466

Vagy azt hogy végtére is akkor melyik márka hány versenyt is nyert... (22 vs. 6)

 

Én amúgy nem is értem mit akar a Ford egy 300 ccm-el kisebb motorral ("The engines on Gen3 were overhauled, with pushrod engines replaced with fuel-injected, V8 engines, with the Camaro running a 5.7 Litre LTR V8, while the Mustang will run a 5.4 Litre Coyote V8. This is intended to modernise the engine and significantly reduce costs of building and maintaining them."). Oké hogy ebből a 300 ccm difiből ebben a "magasságokban" már nyilván más/sokkal kisebb teljesítménykülönbségek adódnak mint mondjuk egy 1.0 vs. 1.3-ás Szuszka esetében, de azért valszeg csak számít(hat) az is vmit, hisz láttuk... de hát ha a Ford okosai szerint ez így jóvan akkor nekem is.

 

 

(Amúgy ez az "Aerodynamic downforce was cut by 67% to encourage closer racing and easier overtaking after complaints from drivers about dirty air and aerowash from current Gen2 cars." sztem szépen bejött a szériának, mert tényleg mintha sokkal több előzés lett volna mint korábban, legalábbis Sandownban és Bathurstban, amiket láttam, azokon a nyakamat tenném rá.)

Előzmény: nicko (21465)