dave_dömper Creative Commons License 2023.12.28 -6 2 12288

Valamit nagyon nem értek. Ugyan nem is igazán tudom - értem, hogy mi a fene az a minuszolgatás, így

sohasem minuszolgattam még senkit, így téges sem. Emellett - ráadásul még azt sem észleltem, hogy minuszolgatnának engem mások, ám, ha ez így is lenne, nem igazán érdekelne egy mákszemnyir sem.

 

De túllpve ezen :

 

Valamit nagyon nem értek. Te feltettél egy kérdést és én igyekeztem válaszolni rá. Éppenséggel van egy

ilyen Combino - modellem, amelyet a WUMM (modellgyár) készített és azon belül is olyanok, akiket még ismerek is. Namármost, miután nem ismerem a hivatkozott termék RAL szinkódját, így - jobb híján - azt merészeltem javasolni, hogy hívd fel a modellkészítők egyik, általam jól ismert képviselőjét (megadtam

az elérésehez szükséges telefonszámot) és javasoltam, hogy érdeklődj nála arról, hogy milyen szinkódú festéket használtak a modell megfestéséhez. Rmlékeim szerint a végén még sok sikert kívántam. Most

a végén pedig igazán nem értem, hogy ebben mi volt udvariatlan és miben minuszolgattalak ? Ami azt

illeti, hogy engem sokan minuszolgatnak, hát Istenem. Mit lehet erre monsódani ? Ha ilyet tesznek, hát tegyék. Biztos jól esik nekik. Jómagam nem szoktam élni efféle dolgokkal, mert nem is tartom értelmes dolognak, még abban az esetben sem, ha véletlenül van ok reá. Ok nélkül pedig. Ezt már reád bíznám.

Előzmény: BoGar (12287)