Didergő Király Creative Commons License 2023.12.26 0 0 271442

annak a propagálására célzol, hogy minden a komposztálás? az nem kérdés, hogy nagyon hasznos dolog, de szerinted nem kellene elhinnem, hogy minden siker kulcsa ez? amúgy van öntözőrendszere, nem titkolja. de miért mondaná azt, hogy ettől szép nála minden, ha nem így lenne? jobban járna, ha mindenféle műtrágyákról áradozna jó pénzért, ahogy garden answer laura teszi. azon sokat nem lehet keresni, hogy azt mondja, hogy hagyd rajta a nyesedéket, és ennyi. de ha már csak annyi haszna lenne a videóinak, hogy minden hobbikertész elkezd komposztálni, már megérte. tényleg nagyon bután bánik a talajjal a legtöbb kiskert tulajdonos, látom. amúgy brutál kemény agyagon van a kertje, elmondása szerint úgy kezdte, hogy hozatott 80 m3 komposztot, ami a helyben keletkező, komposztálódó zöldhulladékkal együtt 3-4 év alatt hozta meg az eredményt.

én a kezdetektől követem, amennyire én meg tudom ítélni, úgy kezdődött a sztorija, hogy felkapták, mert szép a kertje, aztán a hírességek kézről kézre adták. hiába dörgölőzne, ha nem lenne jó abban, amit csinál. persze rajta kívül van még egy csomó jó kertépítő, de megint csak oda tudok visszakanyarodni, amit már többször említettem: 90%-ban a kommunikáción dől el a dolog. kedves srác, tud mosolyogni, látszik, hogy imádja, amit csinál, jó hallgatni, nézni. laza, nem izzadságszagúak a videói, mint mondjuk a megyerié néha. persze látszik, hogy sokszor izgul meg bénázik, de ettől természetes. nincs túlgondolva a dolog. múltkor a zoli nevű kertész haverjával még a saját szexuális irányultságukkal is képesek voltak viccelni, bár gondolom, hogy inkább csak azok értették, akik jobban ismerik őket. de szerintem mostanra azért sokan sejtik, hogy mi a szitu, ebből sem csinál nagy ügyet.

Előzmény: sza_attila (271441)