bubis Creative Commons License 2000.05.05 0 0 1154
Kedves Geyza!

Nekem spec. az a velemenyem, hogy a $Ci egyhaz modszerei miatt nem lehet numerus clausus torvenyeket hozni a tagokra, mint ahogy az peldaul n.o-ban tortent. Ha problema van veluk, jarjanak el ellenuk a torveny szellemeben, de mi koze van ehhez egy hetkoznapi sci-s fickonak? En es szerintem egyetlen hites sem ezt az egyhazat vedi, hanem ez egy emberjogi kerdes. Az alapjan, amit en a $Ci rol tudok (ezert irom $-al) nekem sincs jo velemenyem roluk es nem csak a tanaik miatt, de nem hiszek el kapasbol minden vadat ellenuk, mert a gyuloletkeltesi modszerekrol vannak tapasztalataim. Marpedig szerintem gyuloletkeltes folyik ellenuk igen sok helyen. Ez nem vezet semmi jora. A $CI egyebkent nyilvanvaloan egy egyhaz, amiben tenyleg isszonyatosan megfejik az embereket. Hoovertol tudom (aki mostanaban eleg sokat foglalkozik ezzel a temaval), hogy ebben az egyhazban a kulonbozo fokozatokert nagy penzeket kell letenni, es egy kozepszint valami masfel milla korul mozog. Szoval ez durva! Bucsucedulak modern kivitelben, vegul is nem ujdonsag. Vannek egyebkent olyanok, hogy freezonerek, ezek lenyegeben ugyanabban hisznek, mint a sci-sek, de naluk az egyesz free. :)

Udv.
Andras

Előzmény: Geyza (1151)