BlueBird Creative Commons License 2000.05.05 0 0 43
Ami ebben a temaban eddig a legjobban tetszett, hogy a baratnomek kijeloltek egy Zsolnay porcelan boltot, ahova a kedves vacsora meghivottak elzarandokoltak, ott pedig az elado megmondta nekik, hogy a hazasulandok melyik keszletet szeretnek es szamontartotta, hogy eddig melyik darabja kelt el ennek az etkeszletnek. Ha a keszlet valamelyik darabja nagyon draga volt, akkor ket csalad, vagy tobb barat osszedobta ra a penzt. Egyebkent azert esett erre a megoldasra a valasztasuk, mert
1. nem akartak sok haszontalan ajandekot kapni,
2. nem nagyon valoszinu, hogy a kozeljovoben pont egy Zsolnay keszletet engedhetnek meg maguknak,
3. nagyon szep es emlekezetes ajandek.
En egyebkent kulon halas voltam nekik, mert nem kellett a fejemet tornom, hogy mi is lenne hasznos nekik, nem kellett a boltokat jarnom, egyszeruen besetaltam ebbe a boltba, kivalaszthattam, hogy melyiket engedhetem meg magamnak es el is volt intezve a dolog.
Ennek tulajdonkeppen csak egy hibaja van: ezt nem nagyon lehet eljatszani akkor, ha a rokonok/baratok nagy resze nem a kijelolt Zsolnay-boltos varosban lakik, de biztosan erre is van megoldas, pl. telefonos megrendeles.
Udv: BlueBird