DJ Derek Creative Commons License 2023.12.18 0 1 32405

Számomra nagy élmény volt, elől ültünk a P 3 szektorban. Nagyon tetszett a setlist, nagy meglepetés volt az Ez a miénk, Minden élet. Nagyon teszett a Csend leszek ebben a formában, de alapvetően az egész. Rég volt, hogy ennyire rövidnek tűnjön egy koncert. Az első felvonásban a vetítés is remekül meg volt oldva a színpad előtti vászonra. A második felvonás szimfónikus hangzása is nagyon bejött, bár én amúgy is szeretem.

 

Ami negatív élmény volt, az az emberek viselkedése. Az egy dolog, hogy még 20:45kor is érkeztek új emberek, volt egy fiatal pár a középső szektor kb. tizedik sorában, a csaj konkrétan úgy tántorgott be fél 9-kor. Kb 5-6-szor jöttek ki-be, a koncert háromnegyedét gondolom a büfében és a klozetban töltötték, de mikor bent voltak, ráborították majdnem a piát a mögöttük ülőre. Valamikor a koncert közepén verekedés is volt, részeg csajnak kifele menet szólt egy csávó hogy takarodjon már, aztán lekevert neki egy pofont, a csávó visszakézből szintén. A biztonságiak szedték szét őket, de nem vitték ki a csajt, bármennyire is volt részeg. Szerintem simán ki kellett volna dobni őket már korábban. Ez engem eléggé kizökkentett. Én megnézném ugyanezt a műsort mondjuk a pécsi Kodály Központban, az Aréna szerintem sem volt annyira alkalmas helyszín erre a fajta produkcióra, vagy amitől mégis, az a hatalmas kivetítés szerintem nagyot dobott az egészen.