freeze flash Creative Commons License 2000.05.04 0 0 190
Kedves Vissai!
:-)))))))))))))))))))

Hmm. Problémafelvetésed érdekes, sőt, mi több, feszegeti hívságos földi létünk anyagi határait.
Mindenfajta szempontból. /Ha ugyebár pl. naponta eltűnik egy fél pár zoknid, az kész anyagi csőd.../

Téged ismerve - csak így virtualice - SZVSZ a zoknijaid egy jól fejlett burgonyával a gyomrukban, egy-egy koporsóban fexenek... ;-)))))), a megfelelő tetem feje mellett; de ez nem eszperente, erre fel befejezem eme nem szellemes csevejt.

Anno, 1995-96 tájékán, a feleségemnél /akkor még nem volt az/ laktam /?/ bent egy koleszban. /BME, Martos... ;-)))))/ Volt egy nagyon-nagyon kedves, színtiszta fehér frottírzoknim, egyetlen keskeny kék csíkkal a lábszárán. Namármost: az egyik zokni - szerintem a bal oldali - eltűnt. Kerestük mindenfelé, nem lett meg. Volt a Show's Sonka nevű össznépi vetélkedő, ahol is mindenki tett valamit a tombola kosárba. Én pl. a megmaradt fél pár zoknit. Miután ezt "leadtuk", és eltűnt a tömegben, a szobánkban _megtaláltuk_ a másik felét... Na, képzelheted.... :-(((((
A "non plusz ultra": a tombolán - többek között - visszanyertük a másik felet!!!!!!!!!!!!
Újra összejött a pár zokni!!! Azóta becelofánozva egy doboz mélyén pihennek... ;-))))
Néha előveszem őket némi nosztalgia tzéljából....

Üdv
ff