Gyöször Creative Commons License 2023.12.14 0 0 5057

Negatív :-) ez is valami németh prémium házigyártás cucc az ebayen, ott szerintem sok DRBIG lehet és valaki ráállította a gépsort a dugó/gyűrű gyártásra. Nem kevesebb mint 150+posta egy dugó szett hozzá. Végülis már egy éve lőttem 2  kopasz dugót, egy alapméretes meg egy +1 milis gyárit. Most alakul a gyűrű hozzájuk. Egy gyűrű szett csak most 40 ezer+posta a náciktól. Meg ők annyira beleélték magukat ebbe a drbig ellátó kft-be, higy van 105.0; 105.25; 105.5; 106.0 méretben. Gyárilag +negyedes méret nem is vót sose. De mindegyis az ár, itt már csak annyi számít lehet-e kapni vagy se. Egy új motor árából azért még ígyis sok dugót megveszek, csak az újmotor sose lesz ilyen durvamurva mint ez. Ez gép.

 

Lenne még egy megbízhatónak tűnő libanoni :-)) figura aki gyári dolgokkal nepperkedik. De az se hülye 150ér adja a dugót, csak az 750esé, az egyébként ugyan akkora 105 alapméret 106 max túlméret, csak a dugó fejmagassága más lehet, mert zsebelve van a szelepeknek. Meg olyan mint egy traktor dugattyú a 750-é, teljesen körkörös az aljáig, az alján meg egy megerősített karika is van. A 800as dugója olyan mint egy krosszmotoré, csak 2 kis szoknya, sokkal könnyebbnek néz ki.

Sportosabb, ezt szeretem :-) na de pont ilyen nincs Libanonban. Meg qrva drága a posta onnan, ha lenne is.

 

Meg nem akarok én annyit se motorozni, csakúgy redbe akarom tudni a 4 ütemű kedvencem.

A 2 ütemű kedvencemhez megvettem mindent. Néha épül egy kicsit.

Előzmény: WRS (5056)