kavicsos1964 Creative Commons License 2023.12.10 0 0 6837

Maga az X torg is egy retek de ha még az elektronika is van benne egyenesen kataszrófa ! Még a Stileknél is a régebbi normál karburátoros gépek a jobbak . A stilekhez nagyon drága az alkatrész a Husqvárna mai gépei meg a gagyi kategória . Jóformán a 40-45 cm3 kategóriában amivel könnyű volna dolgozni a ledöntött fán nem is létezik profi gép . Váltsál egy ECHO -ra szerintem más típus nem létezik ,ez megbízhatóbb mint az európai társai . És ha jót akarsz a vágókészlet az 3/8 1,3 legyen . Nemrég volt itt nálam egy husi 440 ami gyárilag 325 1,5 lapal volt szerelve  na leszórtam róla a kukába és átszereltem egy 3/8 1,3 készletre és meglepően jó lett miután a karburátort lecseréltük róla mert az is fulladozott ,terhelésre és gonosz volt mert nem mindig csinálta ,hidegen ment indult is de ahogy bemlegedett megkergült . Falsolt a pillangószelep tengelye ,meg valami gyorsító szivattyú is van benne ami megszorult ,vagy elkopott ,nem találtam más megoldást rá . De az biztos hogy a falsolásra vizsgálnod kéne a gépet  kitudja hol szív + levegőt magának . Pont tegnap néztem egy filmet ahol még a karburátor gumi csatlakozó is lyukas volt .

Előzmény: Pázmándi Laci (6836)