Törölt nick Creative Commons License 2023.12.07 -1 2 18432

Voltam én is a király kamrájában és megpróbáltam a kőkádba belépni (mert már akkor is huszonéve úgy éreztem, persze még akkor meglévő mafla ezó hitemmel, hogy ez valami varázs izé...)... amikor egyedül maradtam, nekiveselkedtem, de aztán folyton jöttek emberek... turisták nyilván, mint ahogy én is... és tök ciki volt azaz lett volna, ha bemászom... (Rózner is éjjel feküdt bele zárás után és fizetett érte, úgy tudom...) szóval feladtam egy idő után (még mielőtt letartóztattak volna, mivel be van kamerázva ugyebár... már amúgy is volt afférom a hatóságokkal több is, tuti figyeltek, mert elcsatangoltam Kairóban többször is, aztán visszakísért a zsaru mindig a rossz környékekről, ahol nem ajánlott turistának kódorogni... a piramisra meg fel akartam mászni, aztán katonák jöttek, hogy nem kéne, mert esetleg mondjuk netán pl lelőnek...)... azonban én is éreztem ott bent fura dolgokat (pedig nem hiszek már az ezó hókuszpókuszokban... már... de akkor még igen...) talán csak bemagyarázza az ember magának, de a levegő mintha sűrűbb lett volna, mintha vízben lennék... bizseregtem a teremben eléggé... talán egy energiamező okozta, vagy csak pszichés zizzenés... hallucináció... nem tudom.... a piramisból  - bár szégyellem és tudom hogy tilos, de nem bírtam ki és elloptam egy nagyon kicsi lepattant kőcsücsköt és vettem egy kopt kereszt nyakláncot is az árusoktól, ez így volt az "amulettem" és amíg ezeket magamnál hordtam, elég jól alakult az életem... bejöttek a dolgok, jól éltem... tele voltam lével... jó kocsik, jó nők, jó bizniszek..  irigyelt "nagymenő" voltam...
Aztán egyszer mindkettőt elvesztettem (máig nem értem hogy), már nem találtam sehol... leesett leszakadt, nem tudom... és onnan kezdve elhagyott a szerencse... de olyan szinten, hogy többször épphogy nem haltam meg (megszámoltam, kb 10-szer néztem szembe a kaszással kb 10 év alatt), semmi sem sikerült, beteg lettem... balesetek értek sorra... aztán egy nagyon nagy, 5 évvel később, de annyira nagy, hogy azóta sem hevertem ki (kb péppé törtem magam 20 métert zuhantam... fél év volt, mire talpra álltam orvosi csodaként... egy rakás maradandó nyomorral...), pedig ez 15 éve volt legalább, és azóta poszttraumás állapotban vagyok, idegroncs kripli... lényegében élőhalott... talán semmi összegfüggés, vagy talán van valami mégis..? Talán a fáraó átka? Fogalmam sincs... de elég szar... jó ideje nem akarok élni... semmi értelme az életemnek... ha ott jártok, ne törjetek le darabot a piramis kövéből inkább szerintem... (vagy ha igen, és bevállaljátok, akkor nagyon vigyázzatok rá.. soha ne veszítsétek el..!) és ez nem vicc...

Előzmény: uRooch (18430)