jamesz64 Creative Commons License 2023.12.06 -1 1 39038

Attila! Ezt most neked írom!

 

Az egyenes emberek, a FÉRFIAK közlik egymással ha nem egyezik a véleményük.

A gyenge jelleműek csak üzengetnek, sunyin.

 

Magamról.

 

Gyermek korom óta folyamatosan tanulok, bővítem a tudásom, remélem ez életem végéig így is marad.

Minden új információ " ráépül" az előzőekben tanultakra, szükség van az általános iskola VII. osztályában fizika órán tanult alapismeretekre is.

Ha valamit a hosszú évek folyamán elfelejtettem volna, annak utána olvasok, újra megtanulom.

Az elektromos alapismeretek tudása nélkül nem lehet manapság elektromos gépeket, főleg hegesztőgépeket szakszerűen használni, üzemeltetni.

 

Rólad.

 

Gyermek korodban sem tanultad meg, azóta sem tudod, és nem is vagy hajlandó megtanulni.

Az, hogy ösztönből, minden elméleti tudás nélkül  tudsz a Hetrával hegeszteni  ma már édes kevés.

Nem vagy képes befogadni az új információkat, amit ma megtanítanak neked azt holnapra el is felejted.

Nem vagy képes megtanulni az elektromos alapfogalmakat, mértékegységeket, törvényszerűségeket.

Ehelyett kreálsz a beteg agyaddal téziseket, amik tévesek, és semmilyen szinten nem állják meg a

helyüket, és ezeket tényként próbálod beállítani.

 

A fórum tagsága próbál időről időre helyes irányba terelni, de Te nem vagy képes befogadni az információkat, csak fújod a hülyeségeidet, lejáratod a fórum szakmaiasságát.  

 

A végére, soha nem volt boxer motorom, és így azt el sem tudtam adni, és semmilyen közösségi oldalról nem ismerjük egymást.

 

Ez megint csak a beteg elméd téveszméje.

 

 

Előzmény: Laci-59 (39021)