piti Creative Commons License 2000.05.02 0 0 24
Kedves WSL!
Legyen annyi elég egyelőre, hogy kisgyermek koromban Pestre jártam egy, a témával összefüggő kezelésre (nem agyi, hanem húgyuti problem), ahol egy korteremben voltam egy nálam kb 2 évvel öregebb lánnyal, akit ugyanezen problémával kezeltek (inkontinencia), és a kezelés is a korteremben folyt. Nem tudom milyen okból, de a kezelés előkészítését végző növérke megengedte a lánynak, hogy (nyilván anatómiai ismereteit bővítendő) segítségére legyen olyan dolgokban, mint húgycsőnyílás fertőtlenítése,stb...
Ez csak szimplán zavart, de mulya gyerek lévén nem szóltam senkinek (lehet, hogy kellett volna...).
Igazán akkor telt be a pohár nálam, amikor kontrollra mentünk vissza (földim a csaj), és mikor én végeztem, és bent maradtam öltözés okán, behívták a lányt, hogy rajta is elvégezzék a tesztet. Ekkor rámszóltak, hogy forduljak el, és mindent megtettek hogy még véletlenül se tudjak kukucskálni. Na ekkor NAGYON(!!!) begurultam, és megfogadtam, hogy amikor csak tudom, kilesem a lányokat pisilés közben (ekkor még pózmegkötés nélkül)
A guggoló póz csak később került képbe mikor először láttam ilyet. másképp néz ki, más a hangja ennyi...
Egyébként addig amíg az említett idézetet el nem olvastam én is nagyon sz@rul éreztem magam, azóta elfogadtam, hogy ilyen vagyok, már csak egy lány hiányzik, aki ezt elfogadná...
Előzmény: wsl (23)