hal9000 Creative Commons License 2000.05.01 0 0 2085
Hi!
Én ezt nem értem, vannak olyan emberek akik ott tolonganak Ferihegyen a lelátóterasz bejáratánál,(ami természetesen zárva van), és a jumbó meg a finalon van a 13R pályára időközben megérkezik a teraszos, kinyitja,( jumbó már leszállt) emberek rohannak ki fényképezőgépekkel, kamerákkal stb, és úgy lesnek, mint amikor megláttuk bécs elött az első faluban a benzinkútkiállítást. Én persze csak véletlen tolongtam ott, nálam csak egy kamera volt, éppen véletlenül. Aztán véletlenül elidőztem ott vagy három órát, jött néhány (2db ) C130-as, egyszerűen gyönyörű leszállást produkálva, aztán jöt egy 134-es, kb már a Margit sziget elött lehetett látni, hogy ömlik belőle a füst, meg egy A300-as is landolt. Meg igen szép nagy forgalom volt.

I love tristar !!! Amikor megérkeztünk ázsiába egy trisztárral, pont a 1011-es szobát kaptam !

Amikor nemrég jöttem hazafelé Teneriféről, akkor is lenyiltak mindeféle kijelzők, és mutatták azt, hogy hol járunk. Hát ennél unalmasabb műsort még sohasem láttam... Nagyon lassan megy a gép, és nagyon messzínek tűnik az érkezés, de azért jó ha kiírják, klassz dolog, pláne, hogy tudom mit látok. A felhők alatt.