anyuxxx Creative Commons License 2000.04.30 0 0 96
Hali !

Anyu vagyok. Átjöttem a pol.fórum-ról, mert nagyon pang most ott az élet.
Mint gyakorló háziasszony én is sokat gondolkoztam már ezen. De komolyan. Átrágtam magam a topicon, hátha másnak is eszébe jutott, ami nekem. Már több mint egy nylon zsák fél pár zoknim van otthon, gondolva, majd csak meglesz a párja. Időnként egy-egy szerencsétlen példánnyal cipőt tisztitok, ablakpárkányt törlök le, szóval a haladás áldodzatául esik. Azok a tudományos magyarázatok, hogy elvitte a cica, más dimenzióba kerültek nem elégitenek ki. Szerintem sokkal racionálisaabb oka van. Szerintem a gyártók nem azonos minőségü festékkel festenek, igy egy-egy mosás után az egyik sötétszürke (vagy sötétzöld) megmarad sötétszürkének (gépi mosásról beszélek)a másik kifakul. Ezt külön tesszük,mondván nem létezik, hogy ez a párja, telnek mulnak a hetek és megint csak fél pár zoknik vannak. Férj morog, uj zokni vásárlás, és kezdődik minden előlről. Már volt hogy direkt egyforma zoknit vettem 3-4 párat, gondolva, a maradékot még mindig össze tudom pároztatni. Nem jött be. Most várom a nagyszerü ötleteket. Hogyan lehet védekezni a rosszindulatu zoknik ellen.
(El ne felejtsem fehér zokni is van itthon páratlan)

Előzmény: Vissai (-)