Mistral1 Creative Commons License 2023.11.08 0 1 93845

Eggen, kicsinyt...
De én nem úgy fogalmaznék, hogy bevállalós, hanem natív elbambulás...
Kicsit levágtam a trafi utáni kiskőrösi balost, bambán néztem az előttem mocorgó kamion seggét - aztán, mivel vaktyúk szememmel nem láttam este 10-kor a kib.szott kőciciket, olyan 10-20 fokos szögben megstuccoltam :-(
Arra eszméltem fel, hogy "ezt már nem fogom meg", ekkor elhagyta édespiros ajkaimat egy szellős bazdmed' Sziporka felé - ezután már arra emlékszem, hogy a bukócső ugral a köciciken vagy 4-5-öt, meghogy valahogy fekszem az úton.
A nátriumlpák sárga fényében qrvára egybemosódik a viszonylag világos színű aszfalttal ez a klassz "rátét", alig lehetett volna észrevenni. Én meg kellőképpen elbambultam, eszembe se jutott, hogy ilyesmire figyeljek :-(   Amíg a futóra vártunk, 10 kocsiból 4 ugyanúgy felugrott rá, csak pislogtak, hogy "ezmiaf@sz!?" - de nekik több a kerekük a földön, egyben maraídtak (csak a gömbcsuklók kaptak egy maflást...)
A hátsó doboz feláldozta magár, azon csúszott a hátulja, az elején meg a cicik lerendezték a jobboldali bukócsövet, az a hútő-felfüggesztést, az meg kilukasztotta a tankot. A fejidom is kapott kicsit, a jobb kopoltyú miszlikben. Hogy a legmagasabb ponton a GPS tartó hogyan lapult ki - fogalmam sincs... A gps kiesett - ezért egyben maradt :-) Még jó, hogy a régit vittem, nem örültem volna, ha az új cx-et amortizálom le...
Majd hozok képeket :-(

Előzmény: ronya1 (93843)