CB Híres Creative Commons License 2023.11.05 0 0 17646

2.autónak lenne,mint a Fiesta is. A nagycsaládos  csomagos kirándulásokra ott a Dacia🙂! Abba kényelmesen elférünk....nem kicsi😉!  Nézegettem az árait,akár 1misit is kérnek érte....és akkor már lehet,hogy inkább egy Vitarára ruháznék be. Persze azok lényegesen öregebbek...de még talán igénytelenebbek,mint az ignis. Ott viszont már alap,hogy a kaszni,az foglalkozós. Viszont az Ignisek sem fiatalok....a régi Swiftemből kiindulva csalóka a szépnek tűnő karosszéria...látszólag szép és jó,a kasznis meg azt mondta...adjam inkább el...és megmutatta,hogy ami miatt hozzáfordultam,az csak egy töredék része a gócpontnak. Mindenhol rohadt...ahol nem látszott. Eladtam...egy kereskedő vette meg.... Tehát oké,hogy kívülről mondjuk szép egy Ignác,...de már úgy indulok neki...hogy a köv műszakira biztosan kasznizás kellene😁! Másrészből meg szerettem a Swiftet,gondolom az Ignác is hasonlóan jó,és ez legalább "terep"képes is. Vagy legalább is magas.  Egyébként miért akarnál lebeszélni róla???Egyszer már megbeszéltük,hogy jöhetsz😀,várlak szeretettel! Már az udvarom sem egy sártenger...,és a birtok sem olyan,mint egy cigány putri🤣🤣🤣....Alakul. lassan,de biztosan!

Előzmény: abes (17644)