Ilhilla Creative Commons License 2023.11.04 -1 1 1914

Szerintem Kevin gazda jelöltjei egytől-egyig aranyosak, helyesek, szépek és fiatalok voltak. Egyikük nem tetszett csak, a szemüveges, ingatlan"szakértő", modellképzőt nyitni akaró 20 éves kis csaj!

 

Anna gazda paradicsomültetvénye elég silány, érdekes, hogy az egyik tő már termett is, piros koktélparadicsomot, myí a többi még csak a tövet növesztette (tuti oda nem folyt elég víz!). Na, majd a hétfői adásban "fedél is kerül" föléjük, hátha beindulnak... Na, nem a férfiak, bár lehet ők is, ahogy elnéztem a gazdasszony elég formás! ...és valóban nincs kocsija, elromlott. Akkor jól értettem, hogy a randi színhelyén is azt mondta, "nem kocsival jöttem, valaki el tud vinni" (Te hallottad másképp).

 

Józsi gazda mindenen sír, csak a volt asszonyát üldözte ki a világból. Lehet, hogy éppen a sírásával? 

 

Gergő gazda bevezette a lányokat az inszeminátori munka rejtelmeibe ezzel a "kézfogó a tehén végbelében" akcióval? Rettenetes, barbárság! Hozzá nem értő nőket vett rá erre, ráadásul mindketten benyúltak! Hol vannak az állatvédők? 

Előzmény: Mazsola0070 (1913)