FERENSZ Creative Commons License 2023.10.31 0 0 2640

DeAgostini Lada Kalina:

 

 


Ennek is picit sérült volt a blisztere, de megúszta.
Eleinte gondolkoztam hogy milyen sorrendben is posztoljam őket, de végül is arra jutottam, hogy maradunk az eredeti sorrendnél és Én is így terveztem volna.
Először a Vesta kombi, most a Kalina, aztán meg majd a....hopp....most majdnem....psszt :D
Majd ezután.
Ezzel is találkoztam már párszor itthon.
Tetszik hogy az oroszok még egy ilyen kis alsó kategóriás autóból is csinálnak kombit, mert a pakolhatóság mindig jelen van az ember életében, és legyen az ember akár családos és a "kölök" miatt nőnek meg a dolgok és helyigények, akár csak szereti az ember a kicsit tágasabb, jobb pakolhatósággal rendelkező autót - még ha egy ilyen kicsi is - jól jön ha van mit és lehet hova :D
Igaz most nekem miután a Swift elköszönt, azért nézegettem más autókat, de kombit vagy egyterűt nem tudtam elképzelni magamnak, kihasználatlanság miatt.


Elől jó kis lámpákat kapott, alatta még az égőhelyes kialakítás is látható, picike irányjelzős beütéssel.
Jó a Lada emblémás hűtőmaszk is.
Szintén a megfelelő betűkkel írt Autólegendák rendszám és a ködlámpás kialakítás is aránylag szépen van megcsinálva.
Oldalt kapott irányjelző festést, tetőre két tetősínt és antennát.


Hátul szépen kialakított üveglámpákat kapott, alatta ezüstre festve és égőhelyes kialakításban az alsó rész.
Elsőre mindig valahogy azt hiszem hogy a Skoda Fabia, mert egy kicsit azért hasonló.
Megkapta a szép Lada emblémát, csomagtartó zár pötty, bal oldalra a LADA feliratot, jobb oldalra pedig a Kalina típusfeliratot.