Mazsola0070 Creative Commons License 2023.10.31 0 1 1888

Szamócás Józsefet akkor láttam, amikor öntudatosan belenézett a kamerába, és elkezdett mondani egy imára emlékeztető szöveget, ki ne derüljön, hogy már adott ki verseskötetet, Szamócás József: "Uram, segíts!" címmel, és abból mond el idézeteket..:))

 

Na de az a lovon beügető idősebb nő (Szamócás szóhasználatában: lány, erre mondta a feleségem, hogy régen volt ez már lány) sem volt  piskóta, vajon otthonról jött lovon, vagy ott mászott fel rá, felvétel előtt...:) (gondolom, ő hosszabb ideig marad, bár Szamócás már kummogott valami olyat, hogy nem igazán jön be neki).

 

A korábbi évadban ez a karakter az öreg zsíroskenyeres, Libás Pejsta volt, de szerintem Pejsta dolgai szórakoztatóbbak voltak (bár ha Szamócás is eperrel fogja napokig etetni a "lányokat", és Lajosmizsére viszi őket az "európai nyaralásra", akkor még behozhatja).

 

Ez a Gergő meg nagyon emlékeztet arra a szlovákiai (?) festettszemöldökű pösze gyerekre, aki szintén a csajok lábán/lába között tartotta a kezét, ha jól láttam, a következő részben már Gergő is az egyik csaj combján matarász, de biztos lesz ebből még muffsimi is....(ez manapság elengedhetetlen a fiatal "gazdagyerekek" között, hogy az első randin a csaj combját kell tapizni?) 

 

 

Előzmény: Ilhilla (1887)